Bağış Kuyruğu – Atlatma Haber

(Son güncelleme – 21 Mart 2008)

Zenginleşen Yurttaşlarımız Bağış Kuyruğundaİstanbul’un işlek noktalarında sabah saatlerinde yaklaşık bir aydır ücretsiz olarak bir gazete dağıtılıyor, GASTE.  Zaman Gazetesi tesislerinde basılan bu gazeteyi haftanın bir kaç günü alabiliyorum.  Güne eğlenceli başlamamı sağlayan nitelikte iyimser haberler veriyor. Geçenlerde  Maltepe- Kartal’da gördüğüm bir kuyruk haberini onlardan önce vereyim dedim.  

BAĞIŞ KUYRUĞU

Son altı yıldır sürekli gelişen ve zenginleşen toplulumuz bir ilke de imza atıp, bir gecede “kişi başına milli geliri %31.6 artışla  7 bin 500 dolara yükseldi.”  Aşağıdaki fotoğraf bu artan gelirin bir kısmını Avrupa ve ABD’de yaşayan dostlarımıza  bağışlamak için sıraya giren vatandaşlarımızı göstermektedir.

Zenginleşen Yurttaşlarımız Bağış KuyruğundaResimde daha gelmemiş olan kamyonu bekleyen 30 vatandaşımızı görüyorsunuz. Muhabirimiz incinmesinler diye arkadan ve uzaktan fotoğraf çekti. Aynı yerden yaklaşık 2 aylık aralıklarla size bu fotoğrafları sunacağız.”

Not- Bugün (21 Mart Cuma) İstanbul’da 200 gram ekmek 50 yenikuruş’a satılmaktadır. Görüntülenen İstanbul Ekmek Satıcısından her kişiye 5 ekmekten fazla verilmemektedir. Yani 2.5 YTL’lik bir alışverişi daha ucuza alabilmek için bazı vatandaşlarımız Maltepe ve diğer yerlerde kuyruğa girmektedirler.   

AKP’yi ve konuyu gündeme getirmeyen, vatandaşıyla her türlü bağı kesmiş olan CHP’yi kutlamak gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: